PERSONAL INFORMATION
| Name | Keith Jardine |
|---|---|
| Gender | Male |
| Date of Birth | 31 October 1975 |
| Age | 50 Years |
| Zodiac Sign | Scorpio |
| Place of Birth | Butte |
| Nationality | United States |
| Languages Spoken | English |
| Native Language | English |
PHYSICAL STATISTICS
| Height (in centimeters) | 185 cm |
|---|---|
| Height (in meters) | 1.85 m |
| Height (in feet inches) | 6′ 0″ |
| Weight | 84 Kg (185 lbs) |
EDUCATION
| Educated At | Canoga Park High School, New Mexico Highlands University |
|---|
CAREER
| Profession | mixed martial arts fighter, actor |
|---|

SOCIAL MEDIA & LINKS
| IMDB ID | nm2077124 |
|---|---|
| @KeithJardine205 | |
| Official Website | http://www.keithjardine.net |
| Wikipedia | Wikipedia |

Check Out Other Celebrities.
| Peter Cambor |
| Peter Brocco |
| Peter Bonerz |
| Peter Billingsley |
| Peter Berg |