PERSONAL INFORMATION
| Name | Pat O’Hara |
|---|---|
| Date of Birth | 27 September 1968 |
| Age | 57 Years |
| Zodiac Sign | Libra |
| Gender | Male |
| Nationality | United States |
| Place of Birth | Los Angeles |
| Languages Spoken | English |
| Native Language | English |
PHYSICAL STATISTICS
| Weight | 215 Kg (473 lbs) |
|---|---|
| Height (in centimeters) | 76 cm |
| Height (in meters) | 0.76 m |
| Height (in feet inches) | 2′ 5″ |
EDUCATION
| Educated At | Santa Monica High School |
|---|
CAREER
| Profession | American football player, actor |
|---|


Check Out Other Celebrities.
| Peter Coe |
| Peter Brown |
| Peter Breitmayer |
| Peter Blomquist |
| Peter Berkrot |