PERSONAL INFORMATION
| Name | Mark Jindrak |
|---|---|
| Gender | Male |
| Nationality | United States |
| Date of Birth | 26 June 1977 |
| Age | 48 Years |
| Zodiac Sign | Cancer |
| Place of Birth | Auburn |
| Native Language | English |
| Languages Spoken | English |
| Birth Name | Mark Robert Jindrak |
PHYSICAL STATISTICS
| Weight | 114 Kg (251 lbs) |
|---|---|
| Height (in centimeters) | 198 cm |
| Height (in meters) | 1.98 m |
| Height (in feet inches) | 6′ 5″ |
EDUCATION
| Educated At | Keuka College |
|---|
CAREER
| Profession | professional wrestler, actor |
|---|---|
| Work Period Start | 1999 |

SOCIAL MEDIA & LINKS
| IMDB ID | nm0423107 |
|---|---|
| @MarcoCorleone23 | |
| Wikipedia | Wikipedia |

Check Out Other Celebrities.
| Peter Coe |
| Peter Brown |
| Peter Breitmayer |
| Peter Blomquist |
| Peter Berkrot |