PERSONAL INFORMATION
| Name | Chris Harris |
|---|---|
| Gender | Male |
| Nationality | United States |
| Date of Birth | 25 December 1973 |
| Age | 52 Years |
| Zodiac Sign | Capricorn |
| Place of Birth | Fort Wright |
| Languages Spoken | English |
| Native Language | English |
PHYSICAL STATISTICS
| Weight | 105 Kg (231 lbs) |
|---|---|
| Height (in centimeters) | 191 cm |
| Height (in meters) | 1.91 m |
| Height (in feet inches) | 6′ 3″ |
EDUCATION
| Educated At | Covington Catholic High School |
|---|
CAREER
| Profession | professional wrestler, actor |
|---|

SOCIAL MEDIA & LINKS
| IMDB ID | nm11079807 |
|---|---|
| @AMWwildcat | |
| Wikipedia | Wikipedia |
