PERSONAL INFORMATION
| Name | James Yun |
|---|---|
| Date of Birth | 13 May 1981 |
| Age | 44 Years |
| Zodiac Sign | Taurus |
| Place of Birth | Hollywood |
| Nationality | United States |
| Gender | Male |
| Languages Spoken | English |
| Native Language | English |
PHYSICAL STATISTICS
| Weight | 93 Kg (205 lbs) |
|---|---|
| Height (in centimeters) | 175 cm |
| Height (in meters) | 1.75 m |
| Height (in feet inches) | 5′ 8″ |
EDUCATION
| Educated At | South Cobb High School |
|---|
CAREER
| Profession | professional wrestler, actor |
|---|---|
| Work Period Start | 1999 |
| Work Period End | 2021 |


Check Out Other Celebrities.
| Peter Coe |
| Peter Brown |
| Peter Breitmayer |
| Peter Blomquist |
| Peter Berkrot |